Szombathelyi Parkfenntartási Kft.

Munkatársat keresünk

Kertészeti és műszaki vezető

pozícióba.

A Szombathelyi Parkfenntartási Kft. 100%-ban önkormányzati tulajdonú cég, elsődleges feladata Szombathely Megyei Jogú Város közterületein a zöldterület fenntartási munkák elvégzése. Cégünk 270 ha zöldterület kezelését végzi, mely többféle feladatot foglal magába. A fűnyíráson és a növények ápolásán túl feladataink közé tartozik például a sétányok, utcabútorok és játszóterek fenntartása is. A céget a megoldás központúság, az innovatív megoldásokra és a fenntarthatóságra való törekvés jellemzi.

Főbb feladatok, munkák:

Szombathely Megyei Jogú Város közterületein a zöldterület fenntartási munkák teljes körű szakmai irányítása, mely magába foglalja az alábbi feladatok elvégzését:
- munkatervek összeállítása (heti, havi, éves),
- szakmai tervek összeállítása (pl. virágültetési terv, növényvédelmi terv, metszési terv stb.),
- a fenntartási munkák előkészítése, irányítása, ellenőrzése, dokumentálása,
- részvétel a fejlesztési tervek összeállításában,
- kapcsolattartás az önkormányzattal és az alvállalkozókkal,
- ajánlatok készítése, szerződések előkészítése.
Részben a munkaterületeken, részben irodában végzendő munka.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tájrendező és kertépítő mérnök, kertészmérnök, településmérnök vagy ezekkel egyenértékű végzettség.
Zöldterület fenntartásban vagy kert- és parképítésben szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat.
MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
Gyakorlatias gondolkodás.
Jó kommunikációs készség.
B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség
Faápoló és favizsgáló szakmérnöki végzettség
AutoCad program ismerete.

Amit kínálunk:

Versenyképes havi alapjövedelem.
Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya).
Mobiltelefon, laptop.
Hosszú távú munkalehetőség.
Változatos, kihívásokkal teli munka.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Kertészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

+36 30 984 1329
info@szompark.hu