Hirdetés
Szombathely MJV honlapja
Eseménynaptár
<< 2022. január >>
H K SZ CS P SZO V
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Állásajánlat - Kertészeti és műszaki asszisztens

Munkatársat keresünk

KERTÉSZETI ÉS MŰSZAKI ASSZISZTENS

munkakör betöltésére.

A Szombathelyi Parkfenntartási Kft. 100%-ban önkormányzati tulajdonú cég, elsődleges feladata Szombathely Megyei Jogú Város közterületein a zöldterület fenntartási munkák elvégzése. Cégünk 270 ha zöldterület kezelését végzi, mely többféle feladatot foglal magába. A fűnyíráson és a növények ápolásán túl feladataink közé tartozik például a sétányok, utcabútorok és játszóterek fenntartása is. A céget a megoldás központúság, az innovatív megoldásokra és a fenntarthatóságra való törekvés jellemzi.

Főbb feladatok, munkák:

A kertészeti és műszaki vezető, a munkavezetők valamint az irodavezető munkájának segítése az adminisztráció területén.
- adminisztrációs segítségnyújtás a szakmai tervek összeállításához,
- elvégzett munkák dokumentálása,
- ajánlatok, szerződések, számlázás előkészítése és nyomon követése,
- az önkormányzattól és a lakosságtól érkező észrevételek fogadása, dokumentálása, nyomon követése.
A munkavégzés nagyrészt irodához kötött, de néha a munkaterületek látogatása is feladat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középiskolai végzettség
MS Office programok magas szintű ismerete
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Dísznövénytermesztés, parképítés, parkfenntartás területén szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes havi alapjövedelem
Béren kívüli juttatások
Hosszú távú munkalehetőség
Változatos munka